Přihlášení na Gambrinus cup - výběr termínu



Zvolte čas hry a dráhu (klikněte na některý z termínů označených volno)


14. 05. 2018 (pondělí)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Veverka Petr
(SK Žižkov Praha)
Schuh Stanislav
(SK Žižkov Praha)
Zetek Jiří
(SK Žižkov Praha)
Kašpar Josef
(TJ Praga Praha)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
15. 05. 2018 (úterý)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15Sedláčková Irini
(SK Žižkov)
Řehánková Lucie
(SK Žižkov)
17:30 - 19:00Hejhal Radek
(kk Podbořany)
Hejhalová Olga
(kk Slavia Praha)
Katzová Kateřina
(SK Žižkov Praha)
Bubeník Miroslav
(KK Slavoj Praha)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Sailerová Anna
(SK Žižkov Praha)
Hrubý Petr
(SK Žižkov Praha / SK Spar)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
16. 05. 2018 (středa)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Pachl Jiří
(Lokomotiva Liberec )
Vlk Václav
(Lokomotiva Liberec )
Havlík Aleš
(Lokomotiva Liberec )
Tomášek Jaromír
(Lokomotiva Liberec )
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Troják Ondrej
(KK Kosmonosy)
Řípa Vítěslav
(KK Kosmonosy)
Řehoř Jiří
(KK Kosmonosy)
Vystrčil Břetislav
(KK Kosmonosy)
19:45 - 20:30Kohoutová Miluše
(Sokol Rudná)
Erbanová Ludmila
(Sokol Rudná)
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
17. 05. 2018 (čtvrtek)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Dejda Filip
(Sokol Kolín ( BSV Voith St. Pölten))
Takáč Ladislav
(KK Lokomotiva Tábor)
16:45 - 17:30Petrov Veronika
(Konstruktiva)
Kaanová Ivana
(Slavia Praha)
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Janovský Karel
(SK Kuželky Přelouč)
Klička Václav
(Sparta Praha)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
18. 05. 2018 (pátek)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Dúška Karel
(TJ Slovan Kamenice n.L.)
Dúška Lukáš
(TJ Slovan Kamenice n.L.)
Dúška David
(TJ Slovan Kamenice n.L.)
Ouhel Jakub
(TJ Slovan Kamenice n.L.)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Pleticha Jaroslav
(KK Konstruktiva)
Plachý Pavel
(SK Meteor)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00Rusín František
(TJ Astra ZM)
Mizerová Blanka
(KK Slavia Praha)
21:15 - 22:00
19. 05. 2018 (sobota)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
08:30 - 09:15 08:30 - 10:00
09:15 - 10:00Hrdinová Martina
(SKK Náchod)
Cvejnová Aneta
(SKK Náchod)
10:00 - 10:45 10:00 - 11:30Lédl Miloš
(KK SDS Sadská)
Volhejn Jan
(TJ Sokol Tehovec)
Renka Jan
(KK SDS Sadská)
Suchánek Jan
(KK SDS Sadská)
10:45 - 11:30
11:30 - 12:15 11:30 - 13:00Kohutek Aleš
(Sokol Bohumín)
Nitka Karol
(Sokol Bohumín)
Péli Fridrich
(Sokol Bohumín)
Kuttler Petr
(Sokol Bohumín)
12:15 - 13:00
13:00 - 13:45 13:00 - 14:30Pytlíková Květa
(Psk Union)
Novak Jaroslav
(Psk Union)
Janoušek Pavel
(TJ PRAGA)
Kašpar Josef
(TJ PRAGA)
13:45 - 14:30
14:30 - 15:15 14:30 - 16:00Vik Miloslav
(Uragán Milovice)
Vikova Dana
(Skk Jičín )
15:15 - 16:00
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
20. 05. 2018 (neděle)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
08:30 - 09:15 08:30 - 10:00
09:15 - 10:00
10:00 - 10:45 10:00 - 11:30
10:45 - 11:30
11:30 - 12:15 11:30 - 13:00
12:15 - 13:00
13:00 - 13:45 13:00 - 14:30
13:45 - 14:30
14:30 - 15:15 14:30 - 16:00
15:15 - 16:00
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
21. 05. 2018 (pondělí)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Vesecký Stanislav
(KK Konstruktiva Praha)
Šnejdar Miroslav
(KK Konstruktiva Praha)
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Řehánek Pavel
(KK Slavoj Praha)
Řehánková Lucie
(SK Žižkov Praha)
Beneš Miloš
(TJ Radlice)
Kamín Jan
(TJ Radlice)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Vik Miroslav
(Uragán Milovice)
Vik Lukáš
(SKK Jičín)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
22. 05. 2018 (úterý)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30Mizerová Blanka
(KK Slavia Praha)
Fořtová Lidmila
(KK Slavia Praha)
17:30 - 18:15Mizerová Hedvika
(KK Slavia Praha)
Mizerová Blanka
(KK Slavia Praha)
17:30 - 19:00Šostý Miroslav
(Meteor Praha)
Boháč Zdeněk
(Meteor Praha)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45Beranová Jiřina
(KK Konstruktiva Praha)
Švindlová Stanislava
(KK Konstruktiva Praha )
19:00 - 20:30Perman Milan
(KK Konstruktiva Praha)
Musil Bohumír
(KK Konstruktiva Praha )
Lébl Zbyněk
(KK Konstruktiva Praha)
Vondráček František
(KK Konstruktiva Praha )
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
23. 05. 2018 (středa)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Chlumská Marie
(KK Konstruktiva Praha )
Chlumský Vlastimil
(KK Konstruktiva Praha )
Chlumská Tereza
(KK Konstruktiva Praha )
Zahrádka Ladislav
(SK Meteor Praha)
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Kolaříková Adéla
(TJ Sokol Duchcov )
Pecha Josef
(TJ Sokol Duchcov )
Školová Dana
(US Praha)
Tumpach Roman
(US Praha)
18:15 - 19:00Koutníková Simona
(TJ Sokol Duchcov)
Plačková Nikol
(TJ Sokol Duchcov)
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Bartoň Jan
(Sokol Chotoviny)
Hein Zbyněk
(Sokol Chotoviny)
Hrstka Libor
(Sokol Chotoviny)
Vacko Miroslav
(Sokol Chotoviny)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00Havrdová Jaruška
(KK Velké Popovice)
Zachař Čeněk
(KK Velké Popovice)
Balliš Karek
(KK Velké Popovice)
Švec Bedřich
(KK Velké Popovice)
21:15 - 22:00
24. 05. 2018 (čtvrtek)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Wrzecionko Jakub
(KK Konstruktiva)
Vymazal Pavel
(KK Konstruktiva)
Sedláčková Irini
(SK Žižkov)
Kašpar Jiří
(Sokol Admira)
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Lehner Marek
(TJ Radlice)
Lehner Radek
(TJ Radlice)
Vojáček Jan
(TJ Radlice)
Lehner Lukáš
(TJ Radlice)
18:15 - 19:00Sailerová Anna
(SK Žižkov)
Holanová Kateřina
(Slavoj)
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Křemenová Hana
(SK Žižkov Praha)
Komorník Milan
(TJ Praga Praha)
Kofroň Leoš
(TJ Radlice)
Turek Karel
(TJ Radlice)
19:45 - 20:30Zíková Ivana
(SK Škoda VS Plzeň)
Sýkorová Šárka
(SK Škoda VS Plzeň)
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00Troják Ondrej
(KK Kosmonosy)
Tajč Radek
(KK Kosmonosy)
Machala Tibor
(KK Konstruktiva)
Wrzecionko Jakub
(KK Konstruktiva)
21:15 - 22:00
25. 05. 2018 (pátek)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30Kohout Karel
(Sokol Rudná)
Kohoutová Miluše
(Sokol Rudná)
Sedláčková Irini
(SK Žižkov)
Zetek Jiří
(SK Žižkov)
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Kohlíček Petr
(TJ Jiskra Nový Bor)
Kohlíčková Lenka
(TJ Jiskra Nový Bor)
Axmanová Andrea
(KK Slovan Rosice)
Pleticha Jaroslav
(KK Konstruktiva Praha)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30Doubrava Lukáš
(CB Dobřany)
Junek David
(SKC GH SpVgg Weiden)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
26. 05. 2018 (sobota)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
08:30 - 09:15 08:30 - 10:00Vytiska Zbyněk
(VTZ Chomutov)
Vytiska Přemysl
(VTZ Chomutov)
09:15 - 10:00Boštická Lenka
(SK Žižkov)
Hřebejková Pavla
(Kostelec )
10:00 - 10:45Mašková Blanka
(TJ Sokol Chýnov)
Katzová Kateřina
(SK Žižkov)
10:00 - 11:30Hažva Jaroslav
(SKK Náchod)
Hažva Martin
(SKK Hořice)
Boško Ivan
(TJ Sokol Teplá)
Balzer David
(TJ Sokol Rudná)
10:45 - 11:30Sedláčková Irini
(SK Žižkov)
Mašková Blanka
(Sokol Chýnov)
11:30 - 12:15Kuběnová Anna
(TJ Nové Město na Moravě)
Kuběnová Libuše
(TJ Nové Město na Moravě)
11:30 - 13:00Hlisnikovský Karel
(TJ Nové Město na Moravě)
Kuběna František
(TJ Nové Město na Moravě)
Miko Michal
(TJ Nové Město na Moravě)
Sáblík Pavel
(TJ Nové Město na Moravě)
12:15 - 13:00
13:00 - 13:45 13:00 - 14:30
13:45 - 14:30
14:30 - 15:15 14:30 - 16:00
15:15 - 16:00
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00
21:15 - 22:00
27. 05. 2018 (neděle)
Dvojice ŽENY Dvojice MUŽI a SMÍŠENÉ
08:30 - 09:15 08:30 - 10:00
09:15 - 10:00
10:00 - 10:45 10:00 - 11:30Utikalová Karoline
(Kuželky Jiskra Hazlov )
Bulant Jaroslav
(Kuželky Jiskra Hazlov )
10:45 - 11:30
11:30 - 12:15 11:30 - 13:00
12:15 - 13:00
13:00 - 13:45 13:00 - 14:30Rusin František
(TJ Astra ZM)
Webr Václav
(SKK Rokycany)
13:45 - 14:30
14:30 - 15:15 14:30 - 16:00Takac Ladislav
(Kk Lokomotiva Tabor)
Takacova Jana
(TJ Sokol Chýnov )
15:15 - 16:00
16:00 - 16:45 16:00 - 17:30
16:45 - 17:30
17:30 - 18:15 17:30 - 19:00Zahrádka Ladislav
(SK Meteor Praha)
Vlková Ivana
(SK Meteor Praha)
18:15 - 19:00
19:00 - 19:45 19:00 - 20:30 Kuděj David
(KK Slavoj Praha)
Valtr Evžen
(KK Slavoj Praha)
19:45 - 20:30
20:30 - 21:15 20:30 - 22:00Balzer David
(Sokol Rudná)
Šimůnková Renata
(SKK Náchod)
21:15 - 22:00